Паркування принесло місцевому бюджету майже півмільйона гривень

PDF Друк
Субота, 06 вересня 2014, 19:58

БМВМешканці Івано-Франківська сплатили майже 454 тис. грн. збору за паркування транспортних засобів.

За вісім місяців 2014 року до місцевого бюджету платниками міста сплачено 453,4 тис.грн. збору за паркування транспортних засобів, що на 86,9 тис.грн. більше аналогічного періоду минулого року. З них, 433,8 тис.грн. надійшло від юридичних осіб та 19,6 тис.грн. від фізичних осоіб-підприємців, повідомляє Vsemisto-if.info.

Ставка збору за паркування транспортних засобів встановлюється відповідною сільською, селищною або міською радою за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв.м. площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності у розмірі від 0,03 до 0,15% мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Сума збору сплачується щоквартально у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк.

«На сьогодні у ДПІ в м.Івано-Франківську обліковується 5 платників збору за паркування транспортних засобів. З них 4 юридичних особи та 1   фізична особа-підприємець»,- зазначила Ірина Малихіна.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...