Медики Прикарпаття передали медикаменти на блокпости

PDF Друк
П'ятниця, 05 вересня 2014, 14:09

лікиБлизько місяця тому представники ініціативної групи „Свій за свого” звернулися до працівників Центральної міської клінічної лікарні Івано-Франківська з проханням допомогти із закупівлею необхідних в зоні проведення АТО медичних засобів, повідомляє Vsemisto-if.info.

„Відгукнулися усі відділення лікарні, які зібрали близько 10000 грн. На ці гроші було закуплено перев’язочний матеріал, гемостатичні губки, системи дезинфікуючих засобів (таблетки для знезараження води, дезинфікуючі засоби для рук, для обробки ран), шовний матеріал, а саме одноразові запаковані голки з ниткою для зашивання ран у польових умовах, еластичні бинти, противірусні препарати, сорбенти, протиалергічні ліки, знеболюючі препарати, противірусні мазі. Представники фармацевтичних фірм надавали нам знижку і віддавали ці препарати по собівартості, а не по закупівельній ціні”, – розповідає завідувач відділенням лабораторії ЦМКЛ Галина Марків.

Усі ці медичні засоби були передані військовослужбовцям на блокпости.

На черговій медичній раді головний лікар міста Тарас Масляк звернувся до медиків з проханням, аби до збору коштів долучилися усі лікувальні заклади Івано-Франківська. Протягом декількох днів були зібрані кошти для переобладнання і оснащення автомобіля „швидкої допомоги”, який днями вирушить у зону АТО.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...