У місті порядок контролюватимуть на роверах

PDF Друк
П'ятниця, 05 вересня 2014, 09:20

велосипедУ Івано-Франківську створюють народний Велопатруль, який буде слідкувати за порядком у місті.

Таку новину розмістили у інтернеті громадяни. До нової народної течії приймаються усі бажаючі, які мають свої велосипеди і пройдуть невеличку співбесіду. Вважається, що таким чином, можна підняти культуру людей на ще вищий рівень и долучити їх до порядку. Завдяки цьому, люди будуть більш слідкувати за порядком, на сам перед, особисто своїм. Такий народний патруль покликаний пробудити у людях самосвідомість та спонукати їх до покращення поведінки, повідомляє Vsemisto-if.info.

Міськвиконком та УМВС міста Івано-Франківськ, підтримали народну ідею, та пообіцяли допомогу патрулів міліції, коли в цьому буде потреба. Це означає, що Велопатруль буде мати офіційний статус, який буде завірений юристами, і буде давати учасникам громадської організації деякі переваги.

Засновники руху вважають, що це допоможе у контролі найрозповсюджених правопорушень. Наприклад буде більше можливості слідкувати за крадіжками велосипедів на вулицях міста та більш швидке виявлення викрадених засобів переміщення. Також легше стане контролювати порушення громадського порядку, такі як прийняття спиртних напоїв у місцях загального користування та використання нецензурної лексики.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...