Влада Прикарпаття закликає відключити російські канали

PDF Друк
Четвер, 04 вересня 2014, 08:50

«Ні» російській інформаційній інтервенції!

Україна як незалежна суверенна держава може і повинна захищати свій інформаційний простір від агресії з боку Російської Федерації, яка веде гібридну війну – фізичну агресію разом з інформаційною, тобто йде масова атака на свідомість наших громадян, цілеспрямовано розпалюється ненависть і ворожнеча між українськими громадянами. Результатом цієї агресії є терористична війна на Донбасі, розв'язана за прямої участі заборонених нині російських телеканалів. Транслюючи їх, ми сприяємо цій агресії, повідомляє vsemisto-if.info.

Івано-Франківська міська рада та виконавчий комітет закликає жителів міста, директорів державних та комунальних установ, власників готелів, розважальних закладів відключити мовлення в своїх внутрішніх мережах (телевізійних, кабельних та/або супутникових) заборонених в установленному законом порядку російських телеканалів.

Відповідно до рішень Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення й Ухвал Окружного адміністративного суду м.Києва, під заборону ретрансляції підпадають російські телеканали, в яких висловлюються заклики насильницької зміни конституційного ладу України, агресивних дій проти України та поширюється інформація, яка порушує законні права та інтереси фізичних та юридичних осіб, посягає на честь та гідність, а саме: «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», Россия 24, НТВ-Мир, TVCI (ТВ Центр), Россия 1, НТВ, ТНТ, «Петербург 5», «Звезда», РЕН-ТВ; Life News; Russia Today.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...