Щоб не давати 25 копійок здачі, за проїзд платитимемо більше

PDF Друк
Середа, 03 вересня 2014, 20:35

маршруткаЗ першого вересня видають квитки і хочуть підняти вартість проїзду

У Івано-Франківську до сих пір перевізники борються з міською владою. Наряду з питанням про навігатори, яке розглядалося декілька тижнів назад, розглядали положення про видачу квитків. Його ухвалили, але не усі водії та пасажири звикли до такого положення. Деякі водії не видають належні квитки людям, яким відомо про нове рішення, через що у автобусах не рідко виникають невеличкі сварки. Водії відхрещуються, мовляв, це відволікає їх від дороги. Другий привід не давати квитки це те, що їх ніхто не перевіряє.

Івано-Франківськи перевізники вже на найближчій нараді збираються прийняти рішення про підняття плати за проїзд до 3 гривень. Це вирішує їх проблеми с «незручною здачею».  Вважається, що вона приносить багато незручночтей і для водіїв, і для пасажирів.  Також ця міра потрібна для того щоб покрити витрати на паливо та мастило, яке дорожче с кожним днем. Ці міри, за умовою їх прийняття на найближчому засіданні, будуть мати силу вже до нового року.

Для нових квитків на три гривні дизайнер Владислав Залевсьвий вже має новий дизайн, який відповідає вимогам для типового квитку міста Івано-Франківськ.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...