Безпорядки на ринку пасажирських перевезень

PDF Друк
Вівторок, 02 вересня 2014, 10:19

автобус івано-франківськІвано-Франківську обіцяли компостери, а дали лише білети

За вирішенням міської ради вже з першого вересня 2014 року у кожному транспорті міста повинні були встановити компостери. Важливо зауважити, що то повинні були бути не старі, радянські прилади, а GPS, сучасні компостери. Але ми не бачимо ні нових компостерів, ні нових квитків. Хоча квитки є, але звичайні.  Новітні системи збиралися ввести згідно з договорами, які були укладені з міською владою. Однак у цих договорах крайньою датою значиться 2015 рік, тому усі затримки у постачанні обладнання є законними та ніяк не можуть оскаржуватися.   Василь Бамбуза, який на сьогодні займає пост голови асоціації приватних перевізників міста Івано-Франківськ,  пояснив, що, в зв’язку з ситуацією в Україні, вони не мають коштів на встановлення нових GPS компостерів, повідомляє Vsemisto-if.info.

Приватні перевізники відмовляються коментувати сформовану ситуацію, тільки мовчки видають квитки.  Але можна сказати, що водії не дуже будуть раді нововведенням. Нові навігатори також будуть мати функцію відстежування. Таке рішення повинно привести до більш обережного водіння міського транспорту. Тобто можна буде повністю контролювати водіїв на дорозі. Але це буде стосуватися і пасажирів, які вже не зможуть садитися у транспорт в місцях, де зупинки заборонені.  Ще одна не дуже приємна для них новина, що вони самі будуть сплачувати абонентську плату за навігатори. Це приблизно сімдесят гривень. Нагадаємо, що плату за перевезення не підняли так, як прохали перевізники.  Нараз, з приводу навігаторів проводилася без участі хоч одного представника від водіїв міського транспорту Івано-Франківська.

Скоріше за всього, рішення встановити нову техніку буде відстроковано, як найменш до Нового року. Нарада за цим питанням відбудеться у найближчий час.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...