Місто почало підготовку до Великодніх свят

PDF Друк
Середа, 19 березня 2014, 16:33

З метою покращення санітарного стану м. Івано-Франківська та гідного відзначення Великодніх свят, Департаментом комунального господарства, транспорту і зв?язку спільно з комунальними підприємствами розроблено «Комплекс заходів з благоустрою та впорядкування території міста». Відповідно до яких комунальні підприємства повинні виконати наступні роботи:

- привести до належного санітарного стану закріплені і прилеглі території, вивезти сміття, відремонтувати і пофарбувати лавки, побілити бордюри, відремонтувати і пофарбувати огорожі, провести санітарну обрізку кущів та дерев, побілити дерева, впорядкувати клумби, помити та продезінфікувати урни для сміття та інше.

- перевізники  побутового сміття (М. Василечко, М. Циганюк) повинні привести до належного санітарного і технічного стану контейнерні майданчики, відремонтувати та пофарбувати контейнери для побутового сміття. Своєчасно вивозити тверді побутові відходи  з контейнерних майданчиків.

- Комунальне підприємство «ДРЕУ» (В.Юсипів) зобов’язано провести дорожньо-ремонтні роботи (ямковий ремонт) згідно визначеної черговості (першочергово звернути увагу на ремонт  доріг, по яких рухається громадський транспорт). Зобов?язано виконати відновлювальні роботи по розмітці перехресть і пішохідних переходів. Виконати ремонт дорожніх знаків, пофарбувати огорожі тротуарів. Забезпечити прибирання дамб річок, площ, майданів та доріг.

- Державне комунальне підприємство «Електроавтотранс» (Л. Яківець) та Державне підпрємство «Міськсвітло» (Ю.Волошанський) зобов’язано очистити від реклами електроопори та світлофорні об?єкти.

- КП «Міська ритуальна служба» - зобов’язано  прибрати території закритих кладовищ на вул. Київській, вул. Горбачевського, вул. Церковній, вул. Ленкавського, в с. Опришівці, меморіальних кладовищ на вул. Лепкого та на Софіївці загальною площею 15 га, привести до належного стану територію діючого кладовища в с. Чукалівка площею 20 га ; впорядкувати алею поховань воїнів ОУН УПА площею 300 м?; привести до належного стану 28 меморіальних дощок, почистити 260 м? гранітних поверхонь та пам’ятних знаків.

З метою покращення санітарного стану, в рамках проведення акції «За чисте довкілля» у відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р, Департаментом комунального господарства, транспорту і зв’язку заплановане проведення 12 квітня 2014 року загальноміської толоки.

При проведенні толоки заплановано здійснити прибирання місць масового відпочинку, ліквідацію несанкціонованих місць накопичення твердих побутових відходів, провести прибирання скверів, посадку та побілку дерев.

На даний час Департаментом комунального господарства, транспорту і зв’язку дано наказ, відповідно до якого комунальним підприємствам доручено проведення відповідних робіт  щодо покращення санітарного стану міста.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...