На Тисмениччині відкрито новий фельдшерсько-акушерський пункт

PDF Друк
Субота, 23 серпня 2014, 16:16

Вчора в рамках відзначення 23-ї річниці Незалежности України у селі Колодіївка Тисменицького району за участи свободівців – заступника керівника виконавчого апарату районної ради Михайла Королика та заступника голови РДА Івана Когуча – було урочисто відкрито фельдшерсько-акушерський пункт.

Як зазначив у вітальному слові Михайло Королик, участь у Конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" є чи не єдиною на сьогодні можливістю для громади залучити кошти для розвитку території населеного пункту та залагодити проблемні питання.

"Кожен з нас повинен робити все для того, щоби розвивалися громади, а люди мали б можливість отримувати якісне медичне обслуговування. В існуючих реаліях, коли переважна більшість коштів спрямовується на боротьбу за збереження цілісности Української держави, такі громадські проєкти є чи не єдиною можливістю залучити додаткові кошти й за активної участи громади спільно сприяти розвитку свого рідного населеного пункту", – зауважив Михайло Королик.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...