Дитяча творчість з глибоким змістом

PDF Друк
Понеділок, 18 серпня 2014, 13:56

Цього року проходить вже ХІ Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі», що ініційована Міністерство економічного розвитку України.  Дитяча творчість з глибоким змістомЦього року проходить вже ХІ Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі», що ініційована Міністерство економічного розвитку України. Конкурс проходить на загальнодержавному та регіональному рівнях. Продовжується прийом заявок на участь у регіональному етапі конкурсу, організатором якого виступає ДП "Івано-Франківськстандартметрологія".

Раннє усвідомлення підростаючим поколінням важливості підвищення якості та безпечності життя, виступає один з головних факторів здоров'я суспільства у майбутньому. Діти, що представляють сегмент наймолодших споживачів, повинні з дитинства уявляти якою важливою є відповідна якість продукції та як це впливає на безпеку навколишнього середовища, як зараз так і у майбутньому. Саме тому метою конкурсу є поширення та популяризація серед дітей ідей підвищення якості життя.

Представник ДП "Івано-Франківськстандартметрологія" Ольга Петрененко розповідає, що впродовж десяти років проведення конкурсу близько 40 тисяч дітей прийняли в ньому участь. Ольга Петрененко повідомляє, що у 2013 році 9 робіт переможців регіонального етапу конкурсу-виставки змагались на загальнодержавному рівні, і 10-річна франківчанка Марта Сербіян за свою роботу "Добра пшениця – смачна паляниця" отримала перемогу у номінації "Я пізнаю якісну продукцію", яку виборола серед 239 переможців регіональних етапів конкурсу.

Оцінюватись роботи дітей будуть за віковими категоріями: 5-8 років, 9-12 років та 13-17 років. Талант та майстерність діти можуть показати у довільній графічній чи живописній техніці. Роботи повинні бути у форматі, що не перевищує А2.

Оцінюватись роботи будуть компетентним журі не лише за критеріями актуальності та повноти розкриття теми. Враховуватись будуть і техніка виконання та творчий підхід дитини. Не слід забувати і про охайне та старанне виконання конкурсної роботи.

У 2014 році конкурс триватиме до 15 вересня на регіональному рівні. Вже у вересні-жовтні відбудеться експозиція робіт, де відбудеться визначення переможців та урочисте вручення нагород. Найкращі роботи потраплять на загальнодержавний рівень конкурсу, який пройде з 1 жовтня до 1 листопада 2014 року. Ініціатор конкурсу - Міністерство економічного розвитку – організує для переможців культурно-екскурсійні заходи пам'ятками Києва та подбає про достойне нагородження переможців.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...