Дружинники на велосипедах спостерігатимуть за порядком на Прикарпатті

PDF Друк
Понеділок, 11 серпня 2014, 12:09

Спільнота "Тепле ВЕЛО-місто Франківськ" оголосила набір добровольців для створення служби велопатрулів — волонтерського громадянського підрозділу, який би виконував низку соціально важливих функцій. Дружинники на велосипедах спостерігатимуть за порядком на ПрикарпаттіСпільнота "Тепле ВЕЛО-місто Франківськ" оголосила набір добровольців для створення служби велопатрулів — волонтерського громадянського підрозділу, який би виконував низку соціально важливих функцій.

До таких функцій можуть бути включені: боротьба з велосипедними крадіжками, виявлення викрадених велосипедів на вулицях; підняття культури користування велосипедами у місті, навчання велосипедистів правилам безпеки і дотриманню правил дорожнього руху; протидія типовим порушенням громадського порядку, такими як розпивання спиртних напоїв, нецензурна лайка, ідеться на сторінці спільноти у Facebook.

Ідею, за словами активістів, попередньо підтримали міськвиконком та відділ УМВС м.Івано-Франківька. Імовірно, велопатрулі матимуть юридичний статус на рівні дружинників та користуватимуться підтримкою патрульної міліції.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...