В Івано-Франківську відбувся завершальний кастинг 5 сезону "Х-Фактор"

PDF Друк
Понеділок, 17 березня 2014, 16:58

12 січня розпочався Всеукраїнський тур учасників четвертого сезону проекту «Х-фактор». Цими вихідними співаки приїхали і до Івано-Франківська. Завершальний кастинг п'ятого сезону найпопулярнішого вокального шоу відбувся в Народному домі «Просвіта».Алла Івашина покинула четвертий сезон "Х-Фактору" перед самим прямим ефіром, не потрапивши до команди репера Серьоги

12 січня розпочався Всеукраїнський тур учасників четвертого сезону проекту «Х-фактор». Цими вихідними співаки приїхали і до Івано-Франківська. Завершальний кастинг п'ятого сезону найпопулярнішого вокального шоу відбувся в Народному домі «Просвіта».

— Забезпечували громадський порядок на кастингу взялися працівники Державної служби охорони. Для ДСО Івано-Франківщини, займатись таким проектом доводиться вже не вперше, — розповіла Марія Мельникович з УДСО при УМВС України в Івано-Франківській області.

Марія Кацева, Дар’я Ковтун, Михайло Мостовий, Сергій Гладир, Олександр Порядинський, Данило Рувинський, колектив «Тріода» і дует «Two voices» запропонували глядачам найяскравіші номери 4-го сезону телешоу “Х фактор”.
Вони повірили в себе і свої сили і перемогли. Приймати участь варто того, адже головний приз — 2 000 000 гривень.

Івано-Франківщина може пишатися і своєю учасницею проекту це — співачка з Калуша, ведуча новин на місцевому телебаченні Алла Івашина, яка потрапила до сотні кращих виконавців телешоу “Х-Фактор”.

Довідка. «Х-Фактор» — українська версія британського проекту The X Factor — музичного талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...