На Франківщині влада попросила не включати у маршрутках російськомовних пісень

PDF Друк
Вівторок, 22 липня 2014, 23:03

Шановні перевізники!

На даний час в Українській державі склалася складна суспільно-політична ситуація. Фактично йде неоголошена офіційно війна з Російською імперією, яка не полишає спроб зробити Україну своєю колонією, як було за царизму та радянської влади.

Протягом століть все українське нищили, оббріхували, висміювали та надавали йому меншовартісне значення. Зараз уже не тільки ми, українці, але й вся світова спільнота побачила справжнє обличчя російського шовінізму на чолі з Путіним. Його найманці – кримінальні елементи та професійні вбивці-військові разом із зазомбованим люмпеном східних областей провадять терор серед населення сходу України. Під російськими прапорами, з «колорадськими стрічками», під супровід російських пісень вони нищать серед людей все українське і саму думку про Україну. Місцеві жителі, навіть, не мають змоги слухати українське радіо та дивитися українські телепередачі. Тому не варто уподібнюватися до них, включаючи у транспортних засобах російський шансон та попсу.

Шановні перевізники! Ви самі надавали допомогу українським військовикам, перевозили патріотів на Євромайдан та допомагали майданівцям. То чому ж Ви надалі пропагуєте російський товар у своїх бусах? Рекомендуємо Вам змінити репертуар пісень, що лунають у салоні, і виключити з нього російськомовні пісні.

Михайло Іваночко, голова райдержадміністрації.

Надвірнянський районний Штаб національного спротиву.

(с) Бріз


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...