Дружина Порошенка молилася в Манявському Скиті

PDF Друк
П'ятниця, 18 липня 2014, 15:51

Як уже повідомлялось, на Прикарпатті минулого тижня перебувала перша леді України Марина Порошенко.

10 липня 2014 року воан відвідала Манявський Хресто-Воздвиженський монастир, повідомили  в Івано-Франківській архієпархії УПЦ КП, повідомляє Vsemisto-if.info.

Почесну гостю зустрів настоятель монастиря Високопреосвященнійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький разом з благочинним ігуменом Паїсієм(Кухарчуком).

Владика-митрополит ознайомив пані Марину з історією монастиря, провів екскурсію по храмах обителі, розповів про святині, зокрема про чудотворні ікони Божої Матері «Ігуменя Манявська» та «Ізбавительниця».

На закінчення зустрічі митрополит Іоасаф побажав першій леді мудрості та сили у розбудові нашої держави разом з її чоловіком – Президентом України Петром Порошенком.

Також Владика попросив сприяти утворенню у найближчому майбутньому Єдиної Помісної Української Православної Церкви, як однієї з головних умов формування української держави, адже Церква – це душа народу.

На молитовну згадку про відвідини древньої обителі, Архипастир подарував книгу про історію монастиря «Великий Скит у Карпатах». У свою ж чергу пані Марина подякувала владиці Іоасафу і братії за теплу зустріч та побажала процвітання обителі.

(c) Версії


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...