На Франківщині назрівають невоволення роботою мера

PDF Друк
Четвер, 17 липня 2014, 18:25

Сьогодні, 17 липня, в приміщенні обласної адмінбудівлі, члени громадської організації «Народна рада Тисменицького району» висловили невдоволення роботою міського голови Тисмениці.

На це, кажуть, мають ряд підстав. Перше, на що нарікають, небажання міського голови Богдана Дарчина звітувати. Розповідають, що 10 липня мер Тисмениці, мав прозвітувати перед громадою міста за пророблену ним роботу та витрачені кошти. Хоча, як виявилося пізніше, він раптово вирішив відпочити, взявши два дні відпустки. Після цього пішов на лікарняний.

Зі здоров’ям, наголошують громадські діячі, в мера теж серйозні проблеми, адже за їхніми словами, більшість часу він проводить на лікарняному. Особливо, коли довкола розгортаються серйозні події. Кажуть, що розуміють, а погіршення стану організму пов’язано із віком, тому не будуть проти, якщо він складе повноваження.

Хоча основні претензії стосуються фінансової частини управління містом. Голова ГО «Народна рада Тисменицького району» Олександра Корнута, демонструє звіт Державної фінансової інспекції, в якому після проробленої перевірки не співпадає сума в 269 тисяч гривень. Громада має намір вияснити, куди потрачено кошти.

Є нарікання й щодо доріг в місті, на реконструкцію яких виділено 400 тисяч гривень, а от результату не видно ніде. Громадські діячі розповідають, що бачили, як жителі міста заливають ями на дорогах бетоном, адже ніхто й не береться їх латати.

Ще одну суму називають у 6 мільйонів гривень. Кажуть, поблизу міста є захоронення фенолів, тож з державного бюджету виділено цю суму коштів, щоб утилізувати небезпечні речовини.

«Якимось дивним чином речовини назвали креазотом і їх не знищили, а кошти перевели з міського бюджету в районний, де знову ж таки витратили в невідомому напрямку, - зауважує Олександра Корнута.

Галицький кореспондент


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...