На Прикарпатті буде заклад харчування, власниками якого повинні стати аж 100! людей

PDF Друк
Вівторок, 15 липня 2014, 16:41

"Ініціативна група людей  "Тепле місто" у м. Івано-Франківськ реалізують проект під назвою "Urban space 100". Ініціатором виступив співвласник мережі "23 ресторани" Юрій Фелюк з однодумцями.

У задумі створити ресторан, власниками якого повинні стати 100 людей, а усі прибутки закладу підуть на реалізацію корисних проектів для міста. Для того, щоб приєднатися, потрібно зробити членський внесок у розмірі $ 1 тис. Після того вони стануть повноцінними співвласниками та зможуть контролювати усі процеси закладу та вирішуватимуть, куди напрявлятимуть зароблені кошти. Проте грошей меценати не отримають.

Усі документи уже готові, через два тижні меценати стануть юридичними особами, яких наразі 15 осіб. Серед них, за словами організаторів, як серйозні люди, так і не дуже.

Як зазначив Юрій Филюк, зараз у світі немає аналога цьому ресторану, який мав би 100 власників. Кухня запланованого закладу буде класичною,європейською, а дизайн - на кшталт "Starbacks". Наразі організатори шукають приміщення у центральній частині міста розміром 150-200 кв. м.

"Я люблю наше місто і вірю, що такі проекти роблять наше місто кращим", - відзначає Наталія Найда, меценат проекту.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...