В Коломийському районі чоловік нерозплатився в кафе і втік

PDF Друк
П'ятниця, 11 липня 2014, 09:55

Днями близько 18 години на пульт Державної служби охорони надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації з охоронюваного кафе, що знаходиться в селі Шепарівці Коломийського району. Днями близько 18 години на пульт Державної служби охорони надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації з охоронюваного кафе, що знаходиться в селі Шепарівці Коломийського району. На місце події негайно було відправлено наряд групи затримання Державної служби охорони.

Прибувши на місце події, бармен даного закладу повідомив, що невідомий громадянин, деякий час відпочивав у кафе замовляючи різні наїдки, згодом не розрахувавшись за спожите, намагався покинути приміщення закладу.

Дану особу було затримано та доставлено в Коломийський районний відділ міліції.

По прибуттю до райвідділу, чоловік відмовився заходити в приміщення, почав нецензурно висловлювати в сторону правоохоронців, а згодом вирішив «накивати п’ятами» і від них.

Даного чоловіка було затримано.

Затриманим виявився 56-річний житель Коломиї. На разі по даному факту ведеться перевірка, а суму в розмірі 670 гривень чоловікові доведеться сплатити, повідоляє Марія Мельникович, УДСО при УМВС України в Івано-Франківській області.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...