Голова адміністрації обговорив з громадськістю як будуть надаватися адмінпослуги в недалекому майбутньому

PDF Друк
Середа, 09 липня 2014, 15:09

За участю заступника голови облдержадміністрації Любомира Слободяна в Івано-Франківську відбулося обговорення Закону України «Про адміністративні послуги».

Під час заходу було підбито підсумки І етапу реалізації проекту «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади та влади».

Як повідомив Любомир Слободян, головним завданням наступного етапу реалізації проекту стане формування єдиної мережі центрів надання адміністративних послуг.

«Центр надання адміністративних послуг - це свого роду «єдине вікно», де суб’єкти підприємницької діяльності чи будь-яка фізична особа можуть отримати максимальний перелік адміністративних послуг, які визначені чинним законодавством України, - зазначив Любомир Слободян. - Щоби поліпшити якість обслуговування споживачів адміністративних послуг, будуть створенні мережі центрів, які зроблять процедуру отримання адмінпослуг швидкою, прозорою, доступною і зручною для громадян. Потреба в такій мережі існує давно, оскільки це дасть можливість зміцнити партнерські відносини між місцевими органами влади та громадськими організаціями, а також підвищити рівень довіри мешканців до місцевої влади».

За словами менеджера проекту, голови правління МГЦ «Еталон» Лесі Аронець, станом на 1 липня у кожному районі Івано-Франківської області та містах обласного значення діють центри надання адміністративних послуг. Загалом в області 19 таких центрів. Три з них, у Калуському, Коломийському та Надвірнянському районах, створено у рамках вищезазначеного проекту. Наразі рекордсменом серед новостворених ЦНАПів є Центр надання адміністративних послуг Калуської  районної державної адміністрації. З початку року тут надано 1635 адмінпослуг, а найбільше в сферах земельних відносин, будівництва та архітектури, а також міграційного характеру.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...