Влада вирішила дослухатися громадськості

PDF Друк
Середа, 09 липня 2014, 13:52

За підсумками зустрічі з жінками та матерями військовослужбовців батальйону «Прикарпаття», які зібралися сьогодні під адмінбудинком в Івано-Франківську, голова обласної державної адміністрації Андрій Троценко прийняв рішення про скликання в екстреному порядку Ради оборони області з метою невідкладного вирішення, піднятих громадськістю питань.

На засідання Ради оборони запросять й ініціативну групу з числа жінок і матерів прикарпатських військовослужбовців. Відзначимо, що сьогодні під адмінбудинком у Івано-Франківську громадськість висловила своє обурення, що їхніх близьких відправили безпосередньо у зону бойових дій усього за декілька кілометрів від російського кордону, в той час як в область для несення служби й охорони об’єктів спрямовують військовозобов’язаних з інших регіонів України. Окрім того, матері стурбовані інформацію, що її одержують від своїх синів, які у даний момент несуть службу в зоні АТО, про наявність проблем із матеріально-технічним забезпеченням й відсутністю належного підкріплення бронетехнікою.

Задля належного роз’яснення ситуації, що склалася з прикарпатськими військовими, голова обласної державної адміністрації Андрій Троценко одразу ж викликав обласного військового комісара Ігоря Павлюка. Той у свою чергу запевнив, що вже найближчим часом до наших хлопців прибуде підкріплення бронетехнікою із Одеської області.

Окрім того, сьогодні прикарпатським військовослужбовцям буде відправлено машину з допомогою продовольством та необхідними знаряддями.

За ініціативою Андрія Троценка Ігор Павлюк зателефонував до одного з керівників батальйону «Прикарпаття», який проінформував, що хлопцям на даний час необхідні 4 тепловізори, 6 приладів нічного бачення, 6 бензопил, приціли та цигарки. Бронижелетами та кевларовими касками, на відсутності яких серед іншого наголошували присутні під час розмови матері, прикарпатські військовослужбовці забезпечені.

З метою оперативної закупівлі й відправлення всього необхідного військовослужбовцям Андрій Троценко дав доручення скликати на 15.00 Раду оборони області, яка уповноважена приймати відповідні рішення щодо використання коштів.

Окрім того, голова обласної державної адміністрації зв’яжеться з керівництвом Генштабу щодо можливості якнайшвидшого підкріплення батальйону «Прикарпаття» бронетехнікою.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...