To do list: Що варто зробити цього тижня франківчанам

PDF Друк
Понеділок, 07 липня 2014, 09:46

Пора мінятися і ставати кращим. Щоб нічого не пропустити і зробити цей тиждень цікавим, скористайтеся to do list'ом. На цей тиждень - це 8 ненудних справ, які допоможуть дізнатися багато нового і добре провести час. Спеціально для тих, хто хоче бути в курсі всього найцікавішого і актуального, редакція Vsemisto-if.info склала традиційну добірку з 8 пунктів.

Цього тижня ми будемо рекомендувати Вам фестивалі, народні гуляння, різні виставки, а також корисні поради як зробити своє життя солодшим та приємнішим.

Відвідайте останній день "Купала Фест"

Програма на сьогодні, 7 липня:

17:00 — ПЄТРУХА СТРЄЛЯНИЙ (Івано-Франківськ)
17:30 — DOUBLE YOU (Івано-Франківськ)
18:00 — МИШКО ГАСЮК (Івано-Франківськ)
18:45 — MALEX BAND (Івано-Франківськ)
19:30 — MY WAY (Івано-Франківськ)
20:30 — FONTALIZA (Київ)
21:30 — 23:00 — Виступ симфонічного оркестру.
23:00 — салют, закриття фестивалю.

Святкування Івана Купала на Бистриці

Святкування розпочнеться в заздалегідь домовленому місці, на річці Бистриця. Дівчата будуть плести вінки з польових квітів й перед заходом сонця збиратимуться на вигонах біля річки.

На свято Купала молодь запросить музикантів-виконавців на народних інструментах, які на скрипці, цимбалах, сопілці окремо взятих чи в ансамблі разом з бубном супроводжуватимуть пісенну мелодію.

Обов'язково розкладеться велике вогнище, через яке стрибатимуть дівчата і хлопці поодинці або в парі.

Виставка Прокопишина «Портрети»

У фортечній галерея "Бастіон" (провулок Фортечний, 1) пройде виставка Володимира Прокопишина. Вхід - вільний.

Продовження комедії "Мачо і ботан 2"

В кінотеатрах "Космос", "Люм'єр" та "Кінобум" будуть сеанси в різний час (з 10 до 23 год). Рекомендуємо, повернетеся із гарним настроєм :).

Почніть готувати смузі

Не думайте, що це напій хіпстерів. Смузі - це вкрай просто і дуже корисно. Є багато різних рецептів. В основі - подрібнені в блендері фрукти з льодом. А за бажанням можна збити фрукти з молоком або додати горіхи, корицю. Експериментуйте! Це смачний напій, який відмінно освіжає у спеку.

Поїдьте на ARTPOLE.IF

ARTPOLE.IF — це арт-об’єкти і перформанси, майстер-класи, дитяча програма, документальне кіно/відео-поезія та інтерактивні лекції/дискусії просто неба, 11/07 — новий проект від Юрія Андруховича і Karbido, 12/07 — ніч музики за участю гуртів з України, Польщі, Туреччини та ін.

Адреса: Івано-Франківська обл., Городенківський р-н, с. Уніж

Прочитайте книгу про Ленса Армстронга

Обов'язкова до прочитання книга «Ленс Армстронг, «Тур де Франс» і найгучніший скандал в історії спорту». Заснована на реальних подіях, книга про те, як намагаючись будь-якими шляхами забратися на п'єдестал пошани, забуваєш про найважливіше. Історія нищівного допінг-скандалу в сучасному спорті і про те, чого не варто пробувати.

Фотовиставка "Вона"

Вперше в Івано-Франківську виставка львівських фотографів, а саме: Наталі Раїник, Мар’яни Клочко, Марти Швець, Анни Шашук, Йоланти Клюсовської, Олени Субач та Марії Войнової. 

Ця виставка об’єднує в межах однієї експозиції саме жінок фотографів, адже львівська жіноча фотографія – явище малодосліджене,- персональні фотовиставки жінок відбуваються не так вже й часто, тому здебільшого їхні імена відомі вузькому колу шанувальників фотомистецтва.

Вистака пройде в Бастіоні


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...