Головний синоптик: У неділю в Івано-Франківську піде сніг

PDF Друк
Середа, 12 березня 2014, 15:38

Головний синоптик: У неділю в Івано-Франківську піде сніг  Наскільки сильно похолодає в Івано-Франківську наприкінці березня, "Vsemisto-if.info" запитав у головного синоптика міста пана Олександра.Головний синоптик: У неділю в Івано-Франківську піде сніг

Наскільки сильно похолодає в Івано-Франківську наприкінці березня, "Vsemisto-if.info" запитав у головного синоптика міста пана Олександра.

До кінця тижня в Івано-Франківську буде тепло, у вихідні піде сніг та дощ, а з понеділка денна температура опуститься до 0/-5 , повідомив "Vsemisto-if.info" головний синоптик міста Івано-Франківська.

"15 березня піде дощ, а в неділю - сніг, - каже синоптик. - Втім, до кінця тижня буде відносно тепло. Відностно - бо це циклон з сильними вітрами, і на наступний тиждень давати прогноз складно - ще неясно, як поведуть себе повітряні маси. Швидше за все, з понеділка помітно похолодає. Але це значить, що ми повернемося до нормальної температури для цього регіону в цей час року - адже зараз у нас температура вище цієї норми".


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...