Неповнолітніх ув’язнених навчали вирішувити конфлікти мирно

PDF Друк
П'ятниця, 04 липня 2014, 16:48

03.07.14р. відбувся семінар для неповнолітніх, які відбувають покарання без позбавлення волі на тему: «Конфлікти та шляхи їх вирішення». Неповнолітніх ув’язнених навчали вирішувити конфлікти мирноВчора відбувся семінар для неповнолітніх, які відбувають покарання без позбавлення волі на тему: «Конфлікти та шляхи їх вирішення».

Семінар провели міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Івано-Франківським міським підрозділом Івано-Франківського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області.

Захід проводився з метою надання інформації  про роль учасників та соціальне середовище в конфлікті, вплив соціальних і психологічних процесів розвитку конфлікту на психіку, поведінку, діяльність особистості, оточення, суспільство.

Увага акцентувалась на питанні виникнення конфліктів і конфліктних стосунків, психологічний аналіз їх змісту, причин виникнення, типу й перспектив урегулювання.

Завдання семінару - допомогти учасникам усвідомити, що негативні наслідки спричиняє  не сам конфлікт,  а неправильне його  розв’язання. Кращий спосіб виходу із конфлікту – його недопущення.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...