Діти прибирали річку Бистриця

PDF Друк
Четвер, 03 липня 2014, 19:34

2 липня 2014 року учасники літньої школи взяли участь у еко-заході по прибиранню набережної річки Бистриця Солотвинська. Всім дітям були роздані рукавички і пакети для збору сміття. Незважаючи на  чималий обсяг роботи, учасники з великим ентузіазмом поставились до цього важливого завдання і зробили свій вклад в покращення стану навколишнього середовища. Завдяки плідній праці, яка тривала біля двох годин, молодь очистила значну ділянку берега річки. А на завершення дня було проведено обговорення щодо належного ставлення до збереження чистоти навколишнього середовища.

Довідка

16 червня 2014 року на базі дитячо-юнацьких клубів «Ровесник» та «Ліра» розпочала свою роботу літня школа народних ремесел для дітей та молоді міста, яка діє в рамках проекту «Відновлення ковальського мистецтва як одного із найстаріших елементів економічного зростання», що фінансується з коштів ЄС. Школа діятиме до 13 липня. Після її завершення буде проведена презентація результатів діяльності учасників та нагорода на урочистому закритті, що відбуватиметься на вічовому майдані.

Нагадаємо організаторами літньої школи є управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр» за підтримки міського Центру дозвілля дітей та юнацтва. Учасниками літньої школи є активісти дитячо-юнацьких клубів та діти пільгових категорій, які відвідують клуби Центру.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...