Вакцинація кору

PDF Друк
Четвер, 11 січня 2018, 15:22

Багато людей в цей період мають ослаблений імунітет та підхоплюють хвороби. Тому потрібно бути уважними та робити вакцини. Станом на минулий тиждень в Івано-Франківській області зафіксовано 1266 хворих кором. Про це розповіла головний епідеміолог області Галина Бенько:

«На даний момент кір є в Івано-Франківській області, так як і по всій Україні. З вересня проводиться посилена вакцинація проти кору. Хворих є досить багато, але закриття дитячих садків і шкіл поки що не планується».

Багато батьків проти вакцин, а деякі просто не встигають відвести дітей, або вони хворі під час вакцинації. Вдалося вакцинувати лише 50% дітей від запланованої кількості. В країні досі реєструються нові випадки кору, у тому числі серед дорослих. Тому посилена вакцинація продовжиться до кінця січня 2018 року. Варто все ж зробити це собі та дітям, адже хвороба досить важка, не потрібно її допускати.

Головний епідеміолог області радить не ігнорувати щеплення та додає, для того, щоб уникнути захворювання, вакциновані повинні бути усі: дорослі і діти. Адже у групі ризику перебувають насамперед невакциновані люди. Тому якщо ви не хочете пережити цю хворобу, яку підхопити дуже легко, то варто вакцинуватись.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...