Переможець баскетбольного турніру

PDF Друк
Середа, 10 січня 2018, 13:20

Багато людей займаються спортом, люблять це, тому потрібно зайнятись, якщо ви також бачите себе в цьому. Це дозволить вам зробити все як найкраще, подолати страхи. В кожному місті є свої спортсмени, проте деякі дуже активно займаються цим та прославляють своє місто. Чотири перемоги у чотирьох зіграних зустрічах дозволили господарям турніру команді «КФК-БК «Говерла» заслужено вибороти головний трофей змагань. Змагання завжди приносять задоволення та радість, навіть якщо програли, адже це досвід, сили, нові емоції.

Одразу три команди, а саме два склади збірної України та чернівецький БК «STARLIFE» набрали по шість залікових пунктів. Та все ж за додатковими показниками друга сходинка залишилась за збірною команди України-1, а баскетболісти з Буковини повезуть додому бронзові нагороди. Гості з Польщі, люблінський «Старт», що виступав на турнірі наймолодшою командою 2002 р. н., фінішував на п’ятій сходинці.

Мер міста також привітав усіх учасників, сказав, що це важливий вид спорту, який потрібно розвивати. Турнір з баскетболу «Різдвяний Івано-Франківськ» організовано за ініціативи баскетбольного клубу «Говерла» та за підтримки і сприяння Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...