Вело інфраструктуру будуть покращувати

PDF Друк
Вівторок, 09 січня 2018, 17:27

В багатьох містах вже є все для того, щоб люди обирали вело транспорт, проте потрібно все ж доробляти це, адже не завжди зручно користуватись, тому нові люди не заохочуються до цього. У 2018 році в Івано-Франківську продовжуватимуть будувати велодоріжки. Про це під час оперативної наради доповів директор департаменту житлово-комунальної політики та благоустрою міста Михайло Смушак, тому всі вже в очікуванні цього та готові чекати, аби лише зробили комфортно та якісно.

"Із 2015 року ніякої інфраструктури для велосипедистів не було. Програма, яка в нас діє зараз, поділена на три етапи, один з яких виконано в повному об'ємі", - зазначив Смушак. За його словами, минулого року в Івано-Франківську побудовано велодоріжки по вулиці Грушевського, Миколайчука, Івана Франка, Довженка, Галицька. Тож люди вже повинні користуватись хоч цим. Так і роблять, проте цього мало, адже є деякі вулиці з дуже вузькими тротуарами, де неможливо проїхати.

"На 2018 рік заплановано завершення по вулиці Галицька до Дем'янового Лазу за європейськими стандартами. Також Мазепи біля озера, Довга-Берегова", - наголосив головний комунальник міста. Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що Івано-Франківськ повинен стати велостолицею України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...