Пожежі на Франківщині

PDF Друк
Четвер, 28 грудня 2017, 14:06

Багато людей не вміють поводитись з небезпечними предметами, або просто не достатньо уважні. тому трапляються різні випадки. Варто слідкувати за своїми речами, за тим, що у вас вдома. За минулу добу на Прикарпатті виникло дві пожежі. Про це повідомляє управління ДСНС в області. Тож варто бути уважними та обережними.

Зокрема, 27 грудня о 10:08 в місті Івано-Франківськ на вулиці Хриплинській виникла пожежа гілок дерев на території ДП «63 Котельно-зварювального заводу». Причина виникнення пожежі встановлюється. На місце одразу виїхали пожежники, вони працювали та погасили пожежу. Нічого не пошкодилось, що дуже добре, проте могло б, якби пожежники затримались.

27 грудня о 15:10 в селі Потік Рогатинського району сталось загорання в житловому будинку. Вогнем пошкоджено підлогу та речі домашнього вжитку. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем. Тому варто все ж берегтись та слідкувати також за електроприладами. Адже вони можуть бути також небезпечними для вас. Варто завжди слідкувати за вогнем, не залишати нічого без нагляду, не гратись та не довіряти таке дітям. Тоді можна вже буде створити собі безпечні умови.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...