Нове призначення приміщенню

PDF Друк
Середа, 27 грудня 2017, 15:59

Міста мають свої приміщення та влада вирішує, як це все використовувати, тому потрібно лише приймати це. Приміщення поліклініки №4, що на Вовчинецькій 196а в Івано-Франківську, дадуть нове призначення. Про це розповів міський голова Руслан Марцінків. Тож люди тепер повинні прийняти це та побачать скоро, що вийде з нової ідеї та що там зроблять.

“Зараз у нас є хороший проект на Софіївці, куди ми хочемо перенести поліклініку №4, а на її місці облаштувати початкову школу. Це буде не раніше, ніж через рік-півтора. Також вже заклали кошти під будівництво садочку біля 25-ї школи, у планах є будівництво ще одного садочку біля «Епіцентру». Величезним проектом для цього мікрорайону є сучасний басейн для дітей на базі ФОК. Вірю, що в найближчому майбутньому цей проект буде втілений в життя. Багато є програм, в яких можуть брати участь, як педколективи, так і батьківські комітети: програма розвитку місцевого самоврядування, бюджет участі, який наступного року збільшуємо до 2,5 млн. грн“, – повідомив мер у Фейсбуці.

Тож всі повинні підтримати, адже це хороше комфортне рішення. Вже скоро почнуть втілювати проект, тому слідкуйте за новинами та уточнюйте у лікарів, де знаходиться поліклініка, коли захочете прийти.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...