Матчі з волейболу

PDF Друк
Середа, 27 грудня 2017, 10:59

Івано-франківська жіноча волейбольна команда на вихідних у Вінниці провела матчі 3-го туру чемпіонату України серед команд вищої ліги (другий по силі дивізіон українського волейболу). Це дуже визначна спортивна подія, яка захопила всіх, хто цікавиться цим видом спорту. Адже це змагання найсильніших, за цим цікаво спостерігати та вболівати, а також неперевершені емоції отримали учасниці.

Як і очікувалося, волейболістки Івано-Франківська прибули на тур із твердим бажанням записати собі до активу шість переможних партій, не віддавши при цьому жодної. Воно й зрозуміло – адже їхні суперниці об’єктивно були слабкішими. Зрештою, сенсацій тут не сталося, інформує прес-служба ФВУ. Жінки зробили все для своїх планів, старались та добре працювали, тому їм вдалось отримати очки.

У підсумку, тепер «ПНУ-Івано-Франківськ» також має в активі 15 очок, і його очна зустріч у наступному турі (28 січня) в Чернігові з «Педуніверситетом-ШВСМ» виглядає дуже інтригуючою. Тож скоро всі дізнаються, чим закінчиться цей бій, хто зможе перемогти та бути кращою волейбольною командою країни. Франківці всі вболівають за своїх та бажають лише удачі. А також самим спортсменкам ще потрібно багато працювати, щоб досягти справді високого рівня.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...