Урок тверезого життя

PDF Друк
Четвер, 21 грудня 2017, 13:18

Багато людей в сучасному світі страждають від алкогольної залежності, та що найгірше, що це починається з кожним роком з все молодшого віку. Тому варто проводити з дітьми роботу та бесіди на рахунок того, як це впливає на життя, а також варто пояснювати дітям, які від цього наслідки. Цим й займались в школі Тернополя.

19 грудня 2017 року в Івано-Франківській загальноосвітній школі № 21 провели урок “Тверезого життя” в рамках реалізації «Програми протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім та формування навичок здорового способу життя на 2017-2020 роки». Адже діти зараз дуже вразливі, вони слухають все, що розповідають в інтернеті та про що говорять старші, тому важливо виправляти це, показувати дітям, що правильно. Особливо це важливо робити в школі, тому що вдома діти слухають та сприймають по-іншому, а коли поруч їх друзі, то важливо доносити корисну інформацію.

Отже, варто задуматись якщо у вас є діти, вам потрібно особливо працювати з ними, щоб потім не мати проблем та щоб вони не зіпсували собі життя, та усім, хто навколо. Це дуже важлива та актуальна тема, яку варто піднімати завжди, особливо з підліткового віку, коли все лише починається та може перерости в звичку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...