Горіла аптека

PDF Друк
Четвер, 14 грудня 2017, 12:41

Багато людей ставляться необережно до майна та можуть спричинити вилив води або пожежу. Проте є інші випадки, коли це робить хтось зовні та намагається зашкодити іншим людям. Тому поліція повинна цим займатись та шукати винних. Так, 14 грудня о 04:01 в місті Івано-Франківськ на вулиці Федьковича виникла пожежа в приміщенні аптеки на першому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку.

«Вогнем пошкоджено вітрину. Попередня причини виникнення пожежі – занесення джерела запалювання ззовні невстановленою особою», - сказано у повідомленні.

Тому поліція вже працює над цим випадком, опитує людей та шукає камери спостереження, де було б видно, хто підпалив аптеку та чому. Збитків дуже багато, адже ліки зараз дорогі, все попалили, згоріло дуже багато. До того ж там були дорого вартісні касові апарати та комп’ютери, тому коли знайдуть підпалювача, то йому буде непереливки. Адже він повинен буде відплатити за це все, адже хто буде робити ремонт, закуповувати повністю нові препарати та апаратуру. А також за це світить покарання за гратами. Тому скоро цей чоловік чи жінка будуть покарані та зрозуміють, що вчинили неправильно. А власник аптеки поки не має припущень, хто це може бути.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...


Схожі новини: