Пожежі на Франківщині

PDF Друк
П'ятниця, 08 грудня 2017, 14:15

Так часто трапляються випадки, які шкодять людям, це зовсім неприємно та не приносить користі, а лише шкоду. Так загорівся ресторан, горять будинки та машини, вогонь знищує майно та створює проблеми для власників. Лише за минулу добу, 7 грудня, на Прикарпатті трапилося 7 пожеж. Потрібно робити все можливе, щоб такі показники не повторювались, людям варто бути уважними та слідкувати за проводкою в квартирах та будинках.

О 15.56 год. у місті Івано-Франківськ, по вулиці Молодіжна загорілося сміття в ліфтовій шахті. А о 18.00 год. в Івано-Франківську по вулиці Мазепи. трапилася пожежа кабелю в ліфтовій шахті. Це могло закінчитись погано, але встигли вчасно помітити та потушити вогонь, трішки пошкодили кабіни ліфта та в одному роблять ремонт та заміну кабелів.

О 17.25 год.  у Галицькому районі села Жалибори по вулиці Франка горіла дерев’яна господарська будівля. Там викликали пожежників та досить швидко потушили все. О 18.39 год. в Івано-Франківську, по вулиці Незалежності сталася пожежа ізоляційного облицювання системи витяжки над грилем в приміщенні ресторану «Вино і м’ясо». Також була пожежа в гаражах та горіли пиломатеріали. Пожежники справились з усім.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...