Готові до приїзду глави УГКЦ

PDF Друк
Четвер, 07 грудня 2017, 16:03

Глава Української греко-католицької церкви патріарх Святослав Шевчук 22 грудня відвідає Івано-Франківськ. Ця новина сколихнула усіх, адже потрібно приготувати церкви, які він може відвідати, поремонтувати щось в місті, що поруч. Очікує візиту Блаженнішого парафіяльна спільнота святих Кирила і Методія та чернеча родина Воплоченого Слова, де й відбудуться основні заходи за участю глави УГКЦ. Там роблять все, щоб перебування голови було комфортним, зручним та не приносило проблем.

“Дякуємо Богові за таку гарну новину. Запрошуємо всіх бажаючих на спільну молитву! Одночасно просимо молитовно підтримати нас у підготовці до такої неординарної події“, – йдеться у повідомленні о. Йосафата Бойка. Він закликає усіх підтримати цей візит та приєднатись, адже багато віруючих людей хотіли б побачити голову церкви та зустрітись з ним, поговорити, це людина, яка багато зробила для нас всіх та церкви.

Разом з Патріархом франківчани завершать Ювілейний Рік Фатімських Об’явлень. Саме Патріарх Святослав освятить чудову ікону-мозаїку Фатімської Богородиці. Все це з Божою допомогою, відбудеться 22 грудня 2017 року о 10 годині, зазначають в архієпархії.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...