Переможці конкурсу

PDF Друк
Понеділок, 04 грудня 2017, 13:50

Є люди, які стараються та працюють в своїй справі та досягають успіху. 30 листопада в Кабмін нагородив переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році».  Івано-Франківська міська рада переможець конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році". Всі довго старались та робили все, щоб перемогти в цьому конкурсі.

Перше місце отримала практика під назвою "Забезпечення відкритості, підзвітності влади, вільного доступу до інформації усіх категорій населення, в тому числі і людей з обмеженою мобільністю, шляхом впровадження електронних сервісів, нових технологій". Це дуже добре та справедливо, адже потрібно піклуватись про людей з обмеженою мобільністю. Вони потребують допомоги тому це привабило комісію, яка визначала переможців. До того ж і в загальному сфера технологій зараз дуже актуальна, коли є доступ до будь-якої інформації, то це корисно як для людей, так і для влади.

«Ми щасливі, що вийшло перемогти, адже тепер ми знаємо, що людей також цікавить ця сфера, потрібно більше звертати на це увагу, тоді можливо ті, хто потребують допомоги, отримають її, а також всім буде легко знайти те, що потрібно», - розповідають учасники.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...