Збив хлопця та втік

PDF Друк
Середа, 22 листопада 2017, 15:02

Водії здійснюють різні помилки, можуть порушити правила чи бути неуважними, але потрібно вміти признавати свою вину та відповідати за свої вчинки. Близько 19:30 в міську лікарню карета швидкої доставила 26-річного іванофранківця. Його, за словами медиків, на вулиці Надрічній збив автомобіль «Ніссан Сантре» золотистого кольору (на реєстрації США). Водій просто втік з місця події. Не викликав швидку, нічого не зробив, а просто втік. Люди навколо бачили, що відбулось.

На місці події поліція встановила, що факт ДТП із потерпілим підтвердився. Однак машини, що вчинила наїзд на пішохода, не було. Її шукатимуть слідчі. Вони зараз працюють, опитують людей та шукають автомобіль, який наїхав на людину, а також власник буде відповідати за свої дії, хоч знайти його буде досить важко.

У потерпілого чоловіка струс головного мозку, забійна рана голови справа та перелом правої плечової кістки. Добре, що вижив, проте потрібен буде ще час на те, щоб оговтатись та повернутись до звичного життя. Тому варто сказати, що водіям слід бути уважнішими, а навіть, якщо щось сталось, то не можна просто тікати, адже це людина, яку ви покалічили або вбили, тому потрібно вміти признавати свої помилки та відповідати за них.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...