Підготовка до зими

PDF Друк
Вівторок, 21 листопада 2017, 15:35

Багато людей давно вже чекали зими, та ось вона майже наступила, сьогодні в Івано-Франківську випав перший сніг. Відтак журналісти поцікавились у комунальників наскільки місто готове до зими. Адже кожного року одна й та сама картина: комунальники кажуть, що готові, а по факту, все поганому стані, тож цього року вони запевняють, що підготувались дуже добре.

«Сьогодні сніг почав падати о 6.45. Зразу виїхало 7 піскорозкидачів, машини пройшлися по маршрутах, звичайно, що сильно ніхто не сипав, бо ще не було такої потреби навіть на проблемних місцях. Машини проїхались по маршруту, наразі з’їхались на територію і будемо дивитись чи погіршуватиметься погода. Прогноз передбачає покращення погодних умов. Але якщо буде мінусова температура, всі люди цілодобово на чергуванні, всі готові, 18 одиниць техніки, матеріали, пальне є», - запевнив керівник КП «МДК» Віталій Бурко.

Він обіцяє, що все буде добре, що є люди, є техніка, сіль, пісок, тож всім вистачить.  Комунальники закупили 1500 тони технічної солі для солерозкидачів. Підприємство очікує поставки двох таких машин. Тому коли випаде багато снігу, буде ожеледиця, то всі готові до плідної роботи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...