На Франківщині новий міст

PDF Друк
Вівторок, 14 листопада 2017, 15:59

Всі хочуть, щоб навколо було красиво та комфортно, та роблять все для цього. Тому будується новий міст, який буде сполучали важливі частини міста та скоро там зможуть пересуватись люди. На оперативній нараді Руслан Марцінків поцікавився, на якій стадії будівництво нового моста через Бистрицю Солотвинську, який з’єднає мікрорайон Пасічна з центром міста.

“Працюємо, вже техніку звозимо, – відзвітував очільник Управління капітального будівництва Роман Галіпчак. – Один тільки кран важить 83 тони”. Він сказав, що працюють та стараються, проте все йде досить повільно. Заступник мера Олександр Левицький відмітив, що треба добре продумати маршрут, як завезти таку техніку в місто без пошкодження нещодавно відремонтованого дорожнього полотна, що теж дуже важливо, адже техніка габаритна та важка, тож якщо впаде чи зачепить асфальт, то його там не залишиться. А лише недавно ремонтували.

Міський голова зауважив також, що потрібно навести лад з документацією, щоб там все було добре та можна було братись до роботи. до того ж там проводили обшук на місці роботи, тож потрібно, щоб все відповідало паперам, щоб не було зайвих проблем. Цей міст запам’ятають всі. Він в історію ввійде.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 гість 14.11.2017 17:34
від захвату навіть слів не має - одні вирази
Цитувати