Загорілись два авто

PDF Друк
П'ятниця, 10 листопада 2017, 12:39

Деякі люди залишають машини без нагляду та навіть не підозрюють, що з ними може щось статись. Тому важливо знати, що де б ви не залишили машину, потрібно регулярно дивитись за нею. За добу рятувальники загасили 2 пожежі, які виникли на транспортних засобах. Це досить серйозно, адже тепер на власників чекає нелегкий ремонт авто.

9 листопада  о 20:18 в селі Креховичі Рожнятівського району виникла пожежа причепу вантажного автомобіля. Вогнем пошкоджено колесо автомобільного причепа. Причина виникнення пожежі встановлюється. Пожежники швидко погасили вогонь, а поліцейські виясняють, чому сталась ця пригода.

10 листопада о 03:10 рятувальники не встигли врятувати легковий автомобіль «ВАЗ» в місті Івано-Франківськ на вулиці С. Бандери, який охопила пожежа. Вогнем знищено кузов та комплектуючі автомобіля. Причина виникнення пожежі також встановлюється. Водії обох машин шоковані, вважають, що в авто все було добре та не могло бути причин для загорання, але все ж десь вони були. Цим займаються спеціалісти, вони визначать, що саме дало такий результат, чи можливо хтось підпалив машини. Варто тримати авто завжди під наглядом щоб в разі чого швидко зреагувати, а також їздити на огляд, щоб можна було бути впевненими, що в машині нічого не загорить.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...