Закрили гральний зал

PDF Друк
Четвер, 09 листопада 2017, 17:03

Багато людей не мають хорошого заробітку, хочуть його знайти, а деяким просто нудно вдома, та вони приходять до грального клубу. Люди вірять, що там можна заробити гроші та весело провести час. Проте це не так, до того ж така діяльність незаконна.  Учора, 7 листопада, учасники ГО "Національні дружини" заблокували гральний заклад "Золота підкова" мережі "М.С.Л." по вул. Шеремети в Івано-Франківську. Це вже не перший гральний заклад, тому потрібно слідкувати за цим бізнесом.

Акція STOP "М.С.Л." набирає обертів. Активісти Національного Корпусу спільно з Національними Дружинами продовжують боротьбу проти спонсорування тероризму в нашій країні, адже це справжнє знущання з людей. Вони стають залежні та виносять все з будинків, щоб програти.

До акції STOP "М.С.Л." вже долучились Луцьк, де викрили два гральні заклади, Дніпро (4), Івано-Франківськ (1). Після перевірки викликали поліцію і подали відповідні заяви.поліція також долучається до цієї акції та працює, щоб викрити всіх організаторів грального бізнесу. Ці люди будуть нести відповідальність перед законом, тому варто звертати увагу та не гратись з законом, щоб не проводити потім роки в тюрмі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...