Алкоголь неповнолітнім

PDF Друк
Середа, 25 жовтня 2017, 12:27

Часто можна почути, що в Україні алкоголь дуже розвинений. Проте цьому виною самі люди та частково поліція, яка не в змозі все контролювати. 24 жовтня 2017 року робоча група вкотре фіксує випадки правопорушення пов’язані з безвідповідальним ставленням до продажу алкоголю неповнолітнім особам. Вже з самого дитинства вчать та дозволяють пити.

Цього разу неповнолітніх осіб було затримано за розпиттям алкогольних напоїв поруч з торговим закладом де їх було придбано. Мешканці нашого міста повинні знати, що в продуктовому магазині “Марципан”, який знаходиться за адресою вул. Українська, 5 їхнім дітям безперешкодно продають алкоголь міцністю 8,5%. Та можна не сумніватись, що вони продають й щось міцніше. Тому бережіть своїх дітей та пояснюйте їм. А також ставтесь відповідально до своєї роботи, якщо ви продавець в магазині.

За даним фактом представниками правоохоронних органів складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 156 кодексу України про адміністративні правопорушення. Тож магазин отримає штраф та вже не буде продавати алкоголь неповнолітнім, адже це справді незаконно та безвідповідально. А потім ці ж самі люди жаліються, що так багато алкоголіків в країні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...