Не вистачає поліцейських

PDF Друк
Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:15

Сьогодні, 24 жовтня, в залі засідань міського виконавчого комітету розпочалася чергова щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Там мер міста зазначив, що стало набагато менше патрульних. Також заступник начальника Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську Олег Сердюк це підтвердив. Адже деяких звільнили, хто сам пішов. А решту слідкують за дорожнім рухом, адже там потрібно багато людей. Деякі патрульні переведені на вищі посади й крім того, зараз чимало поліцейських у відрядженні в Києві, але скоро вони знову будуть патрулювати Івано-Франківськ.

Тепер є нова структура – сектор безпеки дорожнього руху. Туди пішли працювали чимало поліцейських, щоб слідкувати за безпекою руху на території області.

Марцінків відрізав на це: “Я думав у вас проблеми з бензином”. Втім Сердюк відповів, що з бензином у патрульній поліції немає проблем. Тож тепер будуть вирішувати, як поповнювати число поліцейських. Тож оголошено набір. Всі охочі можуть спробувати свої сили в поліції, там проведуть співбесіду та визначать, чи підходите ви. Це хороша робота на благо міста та держави, тож якщо є таке бажання, то приходьте на співбесіду.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 ГІСТЬ 24.10.2017 13:35
ЯKЩО Б ВОНИ СЛІДKYВАЛИ ЗА ДОРОЖНІМ РYХОМ, ТО В МІСТІ KОЖНИЙ ДЕНЬ НЕ БYЛО Б ДТП З ПОТЕРПІЛИМИ, НІОГО НЕ РОБЛЯТЬ, А ПРОЇДАЮТЬ ЛЮДСЬKІ ГРОШІ
Цитувати