Закрили справу про п'яних працівників СБУ

PDF Друк
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 15:29

Вже пройшло досить багато часу відтоді, як минув злочин, який вчинили п’яні чоловіки. Вони були в машині й на словах представилися працівниками СБУ, назвали невірний пароль. А після законної вимоги вийти з транспорту для огляду, водій витягнув пістолет – його та друзів довелося знешкодити й затримати. Вони були п’яні та здійснили злочин, за який їх затримали та судили. Тепер вже закрили справу та всі отримали по заслугах.

Тієї ночі в ході інциденту прикарпатці викликали слідчо-оперативну групу та підкріплення з повідомленням про напад на блок-пост. Адже чоловіки поводились агресивно. На місце події приїхав і керівник СБУшників, дізнавався імена тих, хто затримав п’яних. В підсумку поліція лише зафіксувала одне порушення – їзду водія п’яним за кермом. Натомість паралельно за фактом перевищення службових обов’язків почали перевіряти дії бійців батальйону “Івано-Франківськ” – бо п’яні СБУшники обурилися, що їх поклали на землю в кайданках.

Пізніше того, на кого оформили водіння в нетверезому стані, потім виправдали, адже за кермом був не він. Проте уникнути покарання не вдалось, адже він ще й вдарив одного з чоловіків та розбив йому телефон. На це відкрили справу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...