Активний експорт товарів

PDF Друк
Вівторок, 17 жовтня 2017, 13:03

Кожне місто та область щось виробляє. Та не завжди це потрібне місцевим жителям у такому обсязі, тому товари продають за кордон. І це досить добре, адже йдуть фінансові надходження в країну. Обсяги експорту товарів з Івано-Франківська у січні–липні 2017 року склали 162 млн. дол. США. Це дуже хороший показник, тому можна вважати, що це радісна новина. Адже місто дало хороший показник, який сподобався владі міста та країни. Місто має різні виробництва, які постачають й Україну різним товаром, тому це позитивна річ, яка потрібна всім.

Проте не так вже й мало товарів навпаки закуповують сюди. Адже у нас є не все, що хотілось би мати українцям, тому варто щось вивозити, а щось навпаки. Імпорт склав 121,8 млн.дол.США. Порівняно до січня–липня минулого року, обсяги експорту зменшилися на 7,2%, імпорту – збільшилися на 12,1%. Це показує те, що все ж багато товарів потрібно з закордону, щоб люди були задоволені, проте й багато є того, що не увійшло в відсотки, а людям хотілось би. До того ж багато товару привозять й безконтрольно. Тому цей показник може бути більшим.

Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 40,2 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту склав 1,33.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...