Будівельний бум

PDF Друк
Середа, 11 жовтня 2017, 12:18

Багато хто знає, що в багатьох містах зараз дуже активно будують будинки. Це неймовірно швидко відбувається. На Прикарпатті також відбувається будівельний бум. Серед областей України за обсягом виконаних будівельних робіт Івано-Франківщина зараз посідає 13 місце, а також знаходиться в трійці лідерів серед областей за обсягом прийнятого в експлуатацію житла у розрахунку на 10 тисяч осіб населення. Це свідчить, що галузь стабільно розвивається. Люди народжують та помирають, проте квартири потрібні завжди, адже хтось хоче жити окремо, хтось хоче здавати в оренду. Це вигідний бізнес, проте потрібно ще якісно організувати будівництво.

У загальному обсязі збудованого в області житла найбільшою є частка Івано-Франківської міської ради (45,3%), Тисменицького (8,6%), Надвірнянського (6,2%) районів, міста Коломиї (6,4%) та Яремчанської міської ради (4,3%). Зведення житлових будинків в обласному центрі Прикарпаття зросло на 1,8%, а нежитлових на 17,5%. Тож людям потрібна нерухомість, а де попит, там і пропозиція.

Будівельна галузь є одним із важелів розвитку економіки як області так і всієї держави. Тому в кожній області це розвивається. Адже кожна інвестиція в будівництво приносить Україні прибуток у п’ятикратному розмірі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...