Утеплення будинків

PDF Друк
Середа, 04 жовтня 2017, 10:34

Зовсім скоро зима, всім потрібно утеплюватись, діставати теплі речі, декому потрібно заклеїти вікна. А місто також повинне перевірити систему опалення та утеплити будинки, які цього потребують. В обласному центрі Прикарпаття розпочалося утеплення будинку на вулиці Довженка 3А, що у мікрорайоні БАМ. Тут справді завжди холодно, тому потрібно було вирішити це питання. Вирішили утеплити весь будинок, щоб там стало тепліше, адже міський очільник повідомив, що мешканці 5 квартир звернулися до МІУКу з бажанням зробити свої квартири теплішими.

За оцінками міського голови, роботи тут планують завершити уже за тиждень. Паралельно ведуться роботи на ще кількох об’єктах. Тепер на цю зиму вже більше будинків будуть відчувати справжнє тепло у себе вдома, адже до цього було дуже холодно, платили багато, а результату не було.

«Ми намагаємось зробити все можливе, щоб людям було тепло. Цього року більшим попитом користується заміна вікон та дверей, адже це дешевше. Та хотілося б більшої активності від мешканців. Адже нам потрібно енергетично модернізувати весь житловий фонд міста, а це приблизно 300 будинків. Тож беріть участь та отримаємо теплі домівки» - додав Руслан Марцінків.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...