Проблеми з опаленням

PDF Друк
Понеділок, 11 вересня 2017, 12:00

Зараз вже почалась осінь, а скоро будуть холоді дні та особливо ночі. Тому потрібно вже тепло вдягатись. Проте вдома хочеться щоб було тепло завжди, тому скоро увімкнуть опалення та всі комунальники вже готуються до цього. Станом на сьогодні Прикарпаття готове до опалювального сезону 2017-2018 на 90%. Проте є кілька невирішених проблем. Як і завжди є щось, що може завадити вчасно почати от оплювати франківські квартири.

Перші проблемні питання виникли щодо ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія», яка забезпечує централізоване теплопостачання для третини обласного центру. Підприємство досі не має затверджених лімітів на газ, що загрожує зривом початку опалювального сезону. Причина – знана заборгованість за спожитий газ. Наразі ведуться переговори щодо вирішення з цього питання з НАК “Нафтогаз України”.

Така проблема може дуже зіпсувати стан всім. Тому потрібно вирішити це питання та щоб влада зробила так, щоб опалення увімкнули вже скоро. Тоді всі зможуть бути в темпі та комфорті, а також не хворіти. Це потрібно кожному, працівникам комунальних служб також, тому це в інтересах всіх. Варто лише постаратись та все буде вже вчасно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Олекса 12.10.2017 12:05
У "СТЕКа" кожного року проблеми на початку опалювального сезону. Гнати таку компанію в шию!
Цитувати