Пожежі на Франківщині

PDF Друк
П'ятниця, 08 вересня 2017, 11:24

Люди необережні часто, не допускають, що з ними може щось трапитись, тому поводяться занадто безпечно. Саме через це є часто проблеми та стаються нещасні випадки. Тому потрібно дуже добре слідкувати за всім та бути обережними. За минулу добу на Прикарпатті виникло 2 пожежі. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту ОДА. Це погано, адже люди не обережні, а також не наглядають за проводкою.

7 вересня о 08:47 в місті Івано-Франківськ по вулиці Самійленка сталось загоряння електролічильника на зовнішній стіні житлового будинку. Вогнем знищено електролічильник та оздоблення стіни будинку. Збитки досить суттєві, тому це також неприємно. Пожежники приїхали досить швидко та усунули вогонь. Причина виникнення пожежі встановлюється. Працюють поліцейські.

7 вересня о 19:15 в місті Івано-Франківськ по вулиці Шпитальна виникла пожежа побутового сміття на першому поверсі двох поверхового будинку. Вогнем знищено лише сміття. Проте вогонь міг перенестись на все інше, добре, що цього не сталось, бо пожежники приїхали вчасно. Вони все погасили та вогонь зник. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...