Пожежі на Франківщині

PDF Друк
Вівторок, 05 вересня 2017, 12:38

Люди бувають необережні з вогнем, тому страждають вони та їх майно від нього. Це досить важко та небезпечно, тому завжди потрібно бути уважними. За минулу добу в області зареєстровано 4 пожежі на Івано-Франківщині. Це багато, тому люди безвідповідально ставляться до цього.

Зокрема, 4 вересня о 16:20 в селі Горохолино Ліс Богородчанського району сталось загоряння електричного щитка в господарській будівлі. Вогнем знищено стіну, електричний лічильник та щитову, пошкоджено покрівлі. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки. Потрібно наймати майстрів, які роблять все якісно, а також регулярно перевіряти стан проводки, адже будь-яке замикання може призвести до великої пожежі, яка знищить все та забере життя людей, тому не варто шуткувати з цим.

4 вересня о 17:58 в місті Івано-Франківськ по вулиці Вовчинецькій виникла пожежа сміття в порожній житловій будівлі. Вогнем знищено побутове сміття. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем. Зараз підраховують збитки, цих та інших пожеж, які стались. Тепер люди зрозуміють, що потрібно ставитись відповідально, після того як витратять багато грошей на ремонт.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...