Негода в Івано-Франківську

PDF Друк
Понеділок, 04 вересня 2017, 12:59

Вся західна Україна відчула останніми днями дощі та шквали. Вчора, 3 вересня, і в Івано-Франківській області розігралася найпотужніше негода: град розміром з перепелине яйце знищив на городах урожай, сильна злива затопила вулиці обласного центру. Збитки від такої погоди досить серйозні, багато людей втратили урожай, захворіли, бо потрапили під дощ, а також побили машини. Так, в селі Микуличин великий град знищив всі овочі та фрукти, за 10 хвилин стихія пошкодила машини.

Зараз місцеві жителі побоюються сходження селевих потоків. Тим часом в Івано-Франківську під воду пішли кілька вулиць. Машини потопають в воді, потрібно забирати їх в більш сухе місце. Рівень води піднявся майже на метр: подекуди вода досягла фар машин, на деяких вулицях авто "потонули" повністю. Пересуватися по дорогах можна було тільки на човні.

Сильний дощ "змив" з авто номерні знаки. Зараз в Управлінні патрульної поліції обласного центру ціла колекція номерів, які були знайдені після негоди. Автовласники просять повідомляти про знахідки. Тож тепер почнеться ще безлад через це.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...