Свято в Франківську

PDF Друк
П'ятниця, 25 серпня 2017, 10:28

В кожному місті до Дня Незалежності відбувалось багато різних заходів, у Франківську також. Та радує те, що всі люди поставились до цього з позитивом та відповідальністю та в місті з'явилось дуже багато вишиванок. Вони просто заполонили вулиці, тож це виглядало дуже гарно, святково та нарядно.

Відбулось дуже багато різних заходів,  тож і діти, і дорослі могли обрати власний вид відпочинку. Хтось приєднався до урочистої ходи і ніс прапор держави, хтось малював, хтось пробував свої сили в новому ремеслі,  а хтось співав на «Території незалежних». Але всіх у цей день об’єднувала любов до вишиванки. Саме вона ідентифікує українців як націю. Дійсно майже всі присутні були в вишиванках, що не може не радувати.

Якщо колись вишиванка мала один крій, колір полотна і відрізнялася здебільшого тільки вишивкою, то сьогодні українці намагаються виділитися і кроєм,  і кольором полотна, а про орнаменти нічого й говорити! Вишиванок зараз дуже багато, можна обрати на будь-який смак, тож є як виділитись. На кожному ярмарку можна придбати вишиванки ручної роботи, а також є магазини. Тому можна легко обрати варіант, який буде вам до смаку та носити з великим задоволенням.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...