Подвійна веселка

PDF Друк
Четвер, 24 серпня 2017, 16:30

Зараз на Заході погода дуже мінлива. Були й дощі, й сонце, та вчора в Івано-Франківську містяни мали можливість спостерігати унікальне природнє явище - подвійну веселку. Таке буває дуже рідко. Така веселка буквально обійняла місто. Всі одразу ж взялись робити фото та викладати в інтернет, тому веселу побачили всі.

Надвечір 23 серпня у Франківську пройшла злива. Злива тривала всього кілька хвилин, але цього вистачило, щоб утворилася подвійна веселка, яка "обійняла" увесь Франківськ. Деякі люди встигли намочитись та розчаруватись в дні, але така красива веселка підняла настрій кожному. Тому можна з впевненістю сказати, що все пройшло дуже красиво.

Кажуть, що побачити веселку — добрий знак, що обіцяє удачу, особливо якщо видно повну дугу, яка не прихована хмарами. А вже якщо їх дві, то всі прикмети подвоюються. Тому люди, які вірять в це можуть радіти. А решта просто насолоджуватись красою. Іванофранківці тим часом продовжують у соцмережах ділитися світлинами цього унікального явища. Всі хочуть показати своїм знайомим таке, адже це справді неперевершено виглядало та затримувало погляд та подих. Є багато справді хороших світлин, тож можна насолоджуватись і після веселки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...